22.06.2017/14:23

Nałęczowska Spółka Handlowa rozwija sieć supermarketów Alibi

21 czerwca w Żyrzynie (powiat puławski), przy ul. Tysiąclecia 154B otwarty został supermarket Alibi. Do już czwarta placówka pod tym szyldem należąca do Nałęczowskiej Spółki Handlowej.

Sklep w Żyrzynie posiada niemal 400 mkw. sali sprzedaży. Oprócz oferty foodowej, klienci placówki nabyć mogą artykuły z kategorii chemia i kosmetyki oraz artykuły przemysłowe. Przed sklepem znajduje się parking, mogący pomieścić ponad 30 pojazdów.

Zgodnie z najnowszą strategią NSH, inwestycje w format supermarketowy w woj. lubelskim mają być motorem rozwojowym spółki. Przygotowując się do rozwoju sieci, w 2016 r. firma uruchomiła magazyn centralny na terenie parku logistycznego Panattoni w Lublinie.

Jak zdradzają przedstawiciele Nałęczowskiej Spółki Handlowej, trwają już prace projektowe nad piątym supermarketem Alibi. Ma on powstać na nabytej niedawno przez firmie działce w powiecie ryckim. Budowa sklepu powinna ruszyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

NSH, oprócz supermarketów Alibi, prowadzi także drogerię i wynajmuje powierzchnię innym podmiotom w obszarze handlu i usług.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.