07.11.2022/09:43

Nawilżany papier toaletowy "Aqua wipes Premium" 40 szt. to Brązowa Perła Rynku FMCG 2022

Nawilżany papier toaletowy „Aqua wipes- Premium” to uzupełnienie dla standardowego papieru toaletowego. Można go używać po każdorazowym skorzystaniu z toalety, zarówno w domu, jak i w podróży.

Po jego użyciu poczujesz się czysto, świeżo i komfortowo niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdziesz. „Aqua wipes- Premium”  jest wyjątkowo gruby (najwyższa jakość na rynku polskim vs produkty konkurencyjne). Do jego produkcji użyto w 100% z naturalnych włókien celulozowych, które się spłukiwalne i biodegradowalne. Oznacza to, że można go bez obaw spłukiwać w toalecie.

Nagroda Perły Rynku FMCG 2022 to dla nas zaszczyt i docenienie naszej pracy nad rozwojem marki „Aqua wipes”. To już druga nagroda dla tej marki w przeciągu 3 lat jej istnienia (Perła rynku Kosmetycznego 2019 – „Fresh baby - Aqua wipes”). Od początku istnienia firmy czyli już od 13 lat, staramy się dostarczać naszym klientom i konsumentom produkty na najwyższym poziomie, skutecznie konkurujące jakością oraz designem z produktami wielkich koncernów. Nagroda udzielona przez tak profesjonalne Jury potwierdza właśnie, że oferujemy naszym klientom wysokiej jakości produkty, zgodne z trendami rynkowymi w kategorii produktów do higieny.  Informacją o nagrodzie chętnie podzielimy się z naszymi konsumentkami w mediach społecznościowych oraz na naszej stronie firmowej, a znak pojawi się w przyszłości na naszych opakowaniach chcąc podkreślić, iż produkt jest wyjątkowy. Dla naszych klientów, wyróżnienie produktu jest dowodem na to, że warto go wypróbować i oferować konsumentom na terenie naszego kraju i nie tylko - Mirosław Dawid Właściciel, Lider.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także