05.10.2020/18:33

Netto bliskie realizacji planu inwestycyjnego na 2020 r. Już ponad 150 placówek funkcjonuje w koncepcie 3.0

Sieć handlowa Netto zwiększa liczbę placówek w Małopolsce. Detalista nie zwalnia tempa rozwoju i jest coraz bliżej realizacji planu inwestycyjnego na ten rok. Już ponad 150 dyskontów sieci funkcjonuje zgodnie z nowym modelem Netto.

Nowy obiekt Netto w Zatorze, woj. małopolskie, to nowoczesny dyskont, który powstał zgodnie z założeniami flagowego dla sieci konceptu 3.0. Jego celem jest dostarczanie klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych, będących odpowiedzią na aktualne, zmieniające się oczekiwania konsumentów, a także najnowsze trendy rynkowe. Sklepy zgodne z konceptem 3.0. to przede wszystkim komfortowa przestrzeń i szeroka oferta zakupowa. Różnorodny asortyment uwzględnia szeroki wybór produktów, również od lokalnych dostawców.

Na półkach znaleźć można m.in. świeże warzywa i owoce, a także produkty bezglutenowe, bezlaktozowe i bezcukrowe oraz zdrowe artykuły z certyfikatem BIO i eko. Dla osób żyjących w biegu przewidziana została strefa TO GO, oferująca świeże przekąski, sałatki i soki. Na miejscu można kupić także świeżo wypiekane we własnej piekarni pieczywo. W sklepie znajdą się ponadto punkty z artykułami od lokalnych producentów z Małopolski. Netto oferuje też produkty znanych marek, które są dostępne w ramach pojawiających się cyklicznie programów lojalnościowych.

– Otwarcie kolejnego sklepu zbliża nas do realizacji założonej przez nas liczby 20-30 placówek, które zamierzamy uruchomić w tym roku – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

– Stały rozwój oraz nowe inwestycje, dzięki którym docieramy do kolejnych lokalizacji, sprawiają, że coraz więcej osób ma szansę poznać ofertę Netto. Nasze dotychczasowe doświadczenia potwierdzają też, że dostępny asortyment, w tym wyroby regionalnych dostawców, trafiają w gusta i potrzeby konsumentów w każdym wieku – dodaje.

Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi równolegle intensywny remodeling już istniejących. W efekcie, już ponad 150 sklepów funkcjonuje – w mniejszym lub większym stopniu – zgodnie z nowym modelem Netto.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także