15.05.2017/08:38

Netto Lębork - otwarcie nowego dyskontu duńskiej sieci w Polsce- wideo

Sieć Netto na dynamicznym filmiku prezentuje jedną z najnowszych placówek - otwarty 27 kwietnia po gruntownym remoncie dyskont w Lęborku.

Netto Polska to wywodząca się z Danii (AG Dansk Supermarked) sieć handlowa, która w ciągu 21 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Największa firma handlowa w Danii ma w sumie blisko 1400 różnych sklepów, w tym m.in. również: Salling, Fotex czy Bilka.
Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie 362 sklepy i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób.

Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.