03.04.2020/17:55

Netto wydłuża godziny pracy sklepów i rozdaje rabaty na zakupy

Sieć handlowa Netto przed Wielkanocą wydłuża czas pracy swoich sklepów do godziny 24. Jednocześnie od godz. 20 do 24 zaprasza na zakupy pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych, których nagrodzi ich 10-procentowym świątecznym rabatem na zakupy. Taka sama zniżka przysługuje do końca kwietnia wszystkim pracownikom sieci.

Wszyscy pracownicy ochrony zdrowia oraz umundurowani funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i wojska, od 4 do 10 kwietnia, mogą korzystać z 10-proc. rabatu w sklepach Netto, robiąc zakupy w godz. 20-24. Zniżka dotyczy wszystkich produktów oprócz alkoholu i papierosów, regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto. Taki sam rabat przysługuje wszystkim pracownikom sieci, lecz bez ograniczeń godzinowych.

- Chcemy w ten sposób wyrazić swój ogromny szacunek oraz wdzięczność tym wszystkim, którzy obecnie znajdują się na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. Do takich osób zaliczamy także naszych sprzedawców  – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

Dodatkowo sieć informuje, że już w marcu przekazała zatrudnionym w swoich placówkach bony wielkanocne o wartości 1,5 miliona złotych.

Janusz Stroka przypomniał także, że w marcu firma wprowadziła zmiany w wynagrodzeniach. - Zmodyfikowaliśmy zasady przyznawania premii frekwencyjnych, umożliwiając ich wypłatę w pełnej wysokości. Dyspozycyjnych pracowników sklepów oraz magazynów nagrodziliśmy dodatkiem w wysokości 500 zł. Przyspieszyliśmy wypłatę bonów świątecznych, a teraz zwiększamy rabat na zakupy.  

W odpowiedzi na wprowadzone 1 kwietnia br. ograniczenia dotyczące liczby kupujących, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie, Netto wprowadziło zmiany w funkcjonowaniu sklepów przed Świętami. Chcąc zapewnić wszystkim klientom możliwość zrobienia zakupów w tym newralgicznym okresie, został wydłużony czas pracy placówek. Od 6 do 10 kwietnia br. sklepy Netto będą otwarte w godzinach 6-24, natomiast 11 kwietnia, czyli w Wielką Sobotę, sklepy będą pracować w godzinach 6-13.

Sieć handlowa Netto ma w Polsce ok. 400 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Koncept duńskich sklepów zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Człowiek 04.04.2020

    Tak trzymać! Jak najwięcej kontaktów ludzi, które i tak narażeni na zakażenie się, pomiedzy sobą! Żenada.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.