25.08.2020/11:08

Niewierzący w epidemię zmawiają się na zakupy bez maseczek

Na Facebooku powstała grupa "Świadomi - Nowy Tomyśl i okolice". Gromadzi osoby, które powątpiewają w prawdziwość pandemii COVID-19. Członkowie grupy m.in. umawiają się na wspólne zakupy bez maseczek i tworzą listę sklepów, gdzie można je zrobić w ten sposób – informuje next.gazeta.pl.

O sprawie pisze "Głos Wielkopolski", który informuje, że jest to grupa zamknięta. "Grupa ma na celu zgromadzenie ludzi Świadomych w naszej okolicy. Będziemy tu udostępniać ważne wiadomości i pomagać sobie nawzajem." – czytamy w jej opisie.

W serwisie next.gazeta.pl czytamy, że jeden z członków grupy, szukał chętnych na protesty w Warszawie: "Proponuję ustalić, kto byłby chętny na wyjazd 12.09.2020 do Warszawy na protest zakończyć plandemie? Proponuję stworzyć grupę tzw szturmowa na wspólne zakupy bez masek w Nowym Tomyslu-) Czy znajdę na naszej grupie gotowe osoby na takie akcje? Pozdrawiam przebudzonych -)" - poinformował (pisownia oryginalna).

To jednak nie jedynie ich działanie. Członkowie grupy celowo lekceważą przepisy i zalecenia dot. zakrywania ust i nosa.

Więcej w serwisie next.gazeta.pl

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • free 26.08.2020

    Brawo przebudzeni!, z całego serca popieram, z bezprawiem trzeba walczyć (autor powyższego artykułu świadomie lub nieświadomie manipuluje, mówiąc o lekceważeniu "przepisów", które są w istocie bezprawiem!)i uświadamiać ludzi, kto zarządza tym bantustanem...a paniusie z sanepidu dlaczego nie chodzą same na kontrole??? we dwie z panem policjantem, zastanówcie się, oni wiedzą...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także