08.11.2018/14:26

Nowa innowacyjna usługa wesprze sprzedaż w kanale tradycyjnym

OEX Cursor, ShelfWise i ABR Sesta przygotowały rozwiązanie, które ma pomóc w zwiększaniu sprzedaży w kanale tradycyjnym. Usługa umożliwi podejmowanie precyzyjnych działań pozwalających na poprawę dystrybucji i wdrożenie standardów ekspozycji w 10 tysiącach sklepów z tej grupy.

Nowe rozwiązanie wykorzysta technologię rozpoznawania obrazu, a także zaawansowaną analizę danych. Pozyskiwane informacje będą konfrontowane z danymi demograficznymi i innymi, które określają potencjał badanego punktu sprzedaży. System po przetworzeniu danych pozyskanych w punkcie z półki sklepowej rekomenduje konkretne działania, takie jak wprowadzenie produktu do sprzedaży, poprawę ekspozycji produktu na półce czy modyfikacje w zarządzaniu kategorią.

Obecnie projekt przeszedł fazę testów technicznych na próbie około 1 tys. sklepów. Debiut usługi na rynku planowany jest na pierwsze miesiące 2019 r.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.