22.05.2019/16:56

Nowa Sephora w Galerii Młociny

Sephora w Galerii Młociny to kolejna perfumeria w nowym koncepcie sieci, który powstał m.in. w efekcie konsultacji z młodymi konsumentami.  

Nowy koncept perfumerii Sephora eksponuje szczególnie strefę usług obejmującą m.in. Sephora Make Up Bar, Brow Bar Benefit oraz konsultacje pielęgnacyjne. Wszystkie usługi skoncentrowane są w centralnie ulokowanej strefie Beauty Hub.  Salon Sephora w Galerii Młociny ma 240 mkw.

Na klientów Sephora Galeria Młociny czeka 200 marek pielęgnacyjnych, zapachowych i makijażowych, m.in.: Fresh Beauty, Pixi, Fenty Beauty by Rihanna czy Beverly Hills. - W maju mamy dwie okazje do świętowania w Sephora – oczywiście Dzień Mamy, oraz wielkie otwarcie naszej perfumerii w Galerii Młociny. Z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji, nie tylko dla mam: pokazy taneczne, bezpłatne konsultacje z ekspertami marek, a także wyjątkowe oferty i prezenty do zakupów - mówi Jarosław Sroczyński, dyrektor handlowy Sephora Polska.

Nowa perfumeria ulokowana jest na parterze. Otwarta będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00-22.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 21.00. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.