09.03.2020/12:16

Nowe kontrole sprzedaży warzyw i owoców w sklepach. Delikatesy Centrum z największą liczbą nieprawidłowości

Najnowsze lutowe kontrole Inspekcji Handlowej, przeprowadzone w ramach tzw. dodatkowych czynności kontrolnych na zlecenie prezesa UOKiK Tomasza Chróstnego, objęły 1256 partii warzyw i owoców w 98 supermarketach. Wykryto sporo nieprawidłowości m.in. w Delikatesach Centrum, Intermarche i Stokrotce - informuje urząd.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Krokodyl 10.03.2020

  Komuna w wydaniu pisowskim wraca. Oby nie wróciła w pełni nędza i powszechny niedobór wszystkiego i więźniowie polityczni. Proponuję wspólne komisje działaczy Solidarności (w końcu za co im płacimy), kościoła i aparatczyków pisu w sklepach w celu zwalczania tego co zleci Słońce Żoliborza.

 • jabłuszko 10.03.2020

  moim zdaniem informacja powinna być na opakowaniu zbiorczym (karton, skrzynka), a nie na cenówce

 • Zenen Delimata 10.03.2020

  Panie Prezesie UOKIK. Mam gdzieś czy pomidor pochodzi z Hiszpanii, Holandii czy Polski. Ważne żeby był dobry i zdrowy. Gdzie Pan jest w sprawie monopolu śmieciowego od 2017 koszt wywozu wzrósł z 400 do 2200 zł rocznie, Niemieckie firmy wygryzły Polskie. Gdzie Pan jest? Jakie jest Pana zdanie ws. połączenia Orlenu i Lotosu. Ty też Pan problemu nie widzi żadnego?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.