16.03.2017/10:32

Nowe technologie w natarciu. EuroShop 2017 – relacja z targów

Dużo, ale za długo?

O tym, jak ważne dla branży handlowej są targi EuroShop, przekonywał praktycznie każdy wystawca, z którym udało nam się porozmawiać. O ile jednak samej idei przeprowadzania tego typu gigantycznych targów nikt nie podważa, tak niektórzy z naszych rozmówców narzekali na długi czas trwania wydarzenia (aż pięć dni). – Nie ma sensu, aby targi rozpoczynały się w niedzielę, bo w ten dzień ruch jest wyjątkowo mały. Niemcy w niedzielę wolą poświęcić czas swojej rodzinie, a nie biznesowi – powiedział przedstawiciel jednej z polskich firm wystawiających się na tegorocznych targach. Podkreślił jednak zarazem, że wyjątkowa długość imprezy rekompensowana jest to poniekąd faktem, iż EuroShop odbywa się nie każdego roku, ale tylko raz na trzy lata. To inaczej, niż w przypadku wielu innych imprez targowych.

   

Maciej Pobocha, Paweł Jachowski

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Olawasik 07.07.2017

    Jeśli chodzi o nowatorskie rozwiązania, to z czystym sumieniem polecam mobilny i chmurowy system Poster POS. Prowadzę lokal gastronomiczny od lat i nie wyobrażam sobie teraz wrócić do pracy z samą kasą fiskalną. System odciąża mnie w wielu kwestiach i działa nie tylko w przeglądarce ale też na tabletach z Androidem i iPadach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego mam dobrany niski abonament miesięczny, nie płaciłam żadnej licencji. Ja korzystam z Poster POS www.joinposter.com/pl

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.