06.01.2020/10:06

Noworoczne postanowienia w ofercie Lidla i Biedronki

Zadbanie o formę fizyczną i dietę to jedne z najczęstszych postanowień noworocznych. Na tę sytuację przygotowane są także najpopularniejsze dyskonty.

Dlatego w Lidlu dostępna jest od nowego roku odzież sportowa jak i specjalna sportowa bielizna. Oprócz tego sprzęt, który umożliwia trening w domu – platformy wibracyjne, DVD z ćwiczeniami i sportowe obuwie.

W promocyjnej ofercie znajdziemy także blendery kielichowe do przygotowywania koktajli i smoothies, temperówki dzięki którym przygotujemy warzywny makaron oraz pojemniki do przechowywania żywności, które umożliwiają zorganizowanie swojej własnej „diety pudełkowej”.

W Biedronce największe promocje dotyczą warzyw i owoców – sałaty, pomidorów, awokado, pomarańczy, a także akcesoriów domowych – kocy, zegarów, wag kuchennych i pojemników do przechowywania żywności. Po nowym roku produkty przemysłowe dostępne są w promocji, gdzie tańszy produkt można dostać za darmo przy większych zakupach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.