20.01.2021/10:40

Nowy sklep Aldi na terenie Konesera już otwarty. Po sąsiedzku z Biedronką! [GALERIA]

W środę ruszył kolejny sklep sieci Aldi w stolicy. Zlokalizowany jest w kompleksie zabytkowej Wytwórni Wódek Koneser na warszawskiej Pradze.

Placówka ma 1500 mkw. powierzchni handlowej oraz dwa oddzielne wejścia – od strony ul. Białostockiej oraz od wnętrza całego kompleksu. Mieści się na terenie zabytkowej wytwórni, w której zlokalizowane są również biura, restauracje, muzea oraz galerie.

Już przy samym wejściu do sklepu od strony ulicy na klientów czeka regał z pieczywem, a obok lodówka z daniami gotowymi i stoisko owocowo-warzywne. Dzięki temu klienci, którzy chcą wejść do sklepu na szybkie zakupy, nie muszą przebijać się przez całą przestrzeń handlową. Dalej ciągną się regały chłodnicze z mięsem i nabiałem, a także półki z pozostałym asortymentem. Na końcu umieszczono mrożonki i strefę non food.

Sklep jest czynny w godz. 6-22 od poniedziałku do soboty oraz 8-20 w niedziele handlowe.

Aktualnie sieć posiada 162 markety w Polsce. W 2021 roku sieć przyspiesza tempo rozwoju w stosunku do ubiegłego roku i planuje kolejne otwarcia w Warszawie oraz województwie mazowieckim. W przyszłym tygodniu ma zostać otwarty kolejny sklep w Warszawie, tym razem przy ul. Hübnera na Żoliborzu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także