06.02.2020/15:43

Nowy wiceprezes ds. łańcucha dostaw w Viking Malt

Tomasz Malec, dotychczasowy wiceprezes ds. produkcji w Carlsberg Polska dołączył na początku lutego br. do grupy zarządzającej Viking Malt  - fińskiej spółki słodowniczej z siedzibą w Lahti. Objął stanowisko wiceprezesa ds. łańcucha dostaw. 

W ramach nowych obowiązków w Viking Malt Group Tomasz Malec będzie odpowiadał za zarządzanie łańcuchem dostaw całej grupy, a zwłaszcza procesy związane z optymalizacją produkcji oraz podnoszenie jakości obsługi klientów.

Przez ostatnie 18 lat Tomasz Malec był związany z Carlsberg Polska, gdzie rozpoczął pracę w 2002 roku na stanowisku Menedżera ds. Inwestycji. Od 2006 roku pełnił funkcję Dyrektora Browaru Kasztelan w Sierpcu, a w 2008 roku objął zarządzanie Browarem Okocim w Brzesku. 

Nowy wiceprezes Viking Malt Group swoją karierę zawodową rozpoczynał w branży aluminiowej; pracował na stanowisku menedżera wydziału technicznego w Hucie Aluminium Konin, piastował także funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora firmy Nowoczesne Produkty Aluminiowe oraz Wiceprezesa Rady Nadzorczej Zakładów Metalurgicznych Skawina. Zdobywał doświadczenie także w firmach: Elkomtech, Danfoss i Computerland SA.

Tomasz Malec z wykształcenia jest inżynierem elektronikiem , absolwentem Politechniki Łódzkiej oraz studiów podyplomowych w Centrum Badań i Studiów Francuskich na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończył także prestiżową Carlsberg Production Academy w Kopenhadze. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.