12.10.2020/14:25

Noże godne Rzeźnika za grosz! Nowa akcja promocyjna sieci Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum ruszyły z nową, szeroko zakrojoną akcją promocyjną Ożeż, co za noże! Za każde wydane 40 zł z Delikartą klienci dostają wirtualne punkty, które mogą wymienić na atrakcyjne nagrody w postaci profesjonalnych noży kuchennych, już za grosz. Promocja trwa do 3 lutego 2021 r. lub do wyczerpania zapasów.

Nowa akcja promocyjna Delikatesów Centrum ruszyła 8 października. Zachęca klientów do zebrania całej kolekcji „noży godnych Rzeźnika Cen”, o którego wizerunek opiera się komunikacja aktywności. Promocji towarzyszy szeroko zakrojona kampania w zasięgowych stacjach telewizyjnych, internecie i OOH – największa w historii sieci. 

Akcja stawia nas wśród największych aktywności konsumenckich na polskim rynku. Po raz pierwszy w historii Delikatesy Centrum prowadzą dwie kampanie równocześnie. Poza reklamą promocyjną  z Rzeźnikiem Cen, przygotowaliśmy też dedykowaną komunikację akcji kolekcjonerskiej, która będzie emitowana na antenie TVP, TVN i Polsat. Reklama dotrze do ok. 24 mln Polaków.  W sieci postawiliśmy na geotargetowanie by skoncentrować komunikację do lokalnego konsumenta. Dodatkowo akcję wspieramy na billboardach, ulotkach, ekspozytorach i materiałach POS w sklepach – mówi Michał Groniewski, Dyrektor Marketingu sieci Delikatesy Centrum

Co ciekawe, to też pierwsza inicjatywa promocyjna sieci, która jest w całości oparta na punktach wirtualnych, zbieranych w Delikarcie i aplikacji Delikatesy Centrum. Klienci mogą też zdobyć dodatkowe punkty za zakup warzyw i owoców, produktów z lady mięsno-wędliniarskiej oraz pieczywa - najważniejszych kategorii w codziennych zakupach. Punkty są przyznawane także za wykorzystanie specjalnego ŁApp kuponu i za zakup produktów z oferty specjalnej za min. 10 zł. Można je zbierać od 8.10.2020 r. do 27.01.2021 r.

Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów, klient może, za symboliczną kwotę 1 gr, odebrać wybraną nagrodę – nóż godny Rzeźnika. Osoby biorące udział w akcji mają szansę skompletować całą kolekcję siedmiu profesjonalnych noży niemieckiej marki Carl Schmidt Sohn. Lista wszystkich noży biorących udział w akcji jest dostępna na stronie: www.delikarta.pl/noze. Klienci będą odbierać swoje nagrody do 3.02.2021 r. lub do wyczerpania zapasów w sklepach Delikatesy Centrum i Mila. 

Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • nóż wirtualny 29.11.2020

  Jak wchodze do centrum, to pierwsze pytam czy są już noże ?
  Jeżeli słyszę że nie ma, lub że już były, to dziękuję za odpowiedź i informuję panie że w takim razie na zakupy idę do konkurencji.

 • xxx 25.11.2020

  Wstępuję co 2 dni, zakupów nie zrobię aż nie otrzymam noża.
  Ciągłe tłumaczenie, że przywiozą to kpina jak w biedrze z pluszakami. To się nadaje do rzecznika.

 • jfiwohihwf 25.11.2020

  Już 2 tygodnie brak noży , kaszanka.

 • Tadek 21.11.2020

  Punkty znikają z konta w sklepie nie umieją tego wyjaśnić. Dwa dni temu żona miała 10 pkt. dziś okazuje się że ma tylko 4 pkt?

 • Bąbel 17.11.2020

  Kpina ,że nie ma noży to po co są te akcje .Robienie z ludzi idiotow czas zmienić sklep.

 • klientka 13.11.2020

  Chciałam odebrać nóż za pkt. (ponad 50), ale nic z tego w sklepie ich brak, a obsługa wzrusza ramionami - kiedy będą nie wiedzą !!! To kpiny z klientów - poza tym sugerowane promocje , jeżeli się nie przypilnuje nie są naliczane - nie mam siły kontrolować każdego r-ku - zawsze są jakieś tzw. pomyłki, które po upomnieniu się korygują , ale różnicę oddają w gotówce, a paragon zabierają.

 • Nico 11.10.2020

  Wejście się lepiej za wasz marketing bo to co wyprawiają z promocjami to w głowach się nie mieści. Np. promocja ziemniaków limit 2kg. na karte, wcześniej ćwiartka z kurczaka i wiele innych produktów. Postawcie sobie zajebiscie ważne pytanie albo handlujecie albo udajecie i wyśmiewacie się z klientów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także