28.05.2018/10:54

Obroty GK Specjał zdecydowanie wzrosły

Obroty Grupy Kapitałowej Specjał wzrosły w pierwszych miesiącach tego roku o kilkanaście proc. - Oczywiście nie cieszą nas kłopoty, jakie przeżywa nasza konkurencja (Bać Pol – red.), bo to kolejna polska firma, która zmaga się z poważnymi trudnościami. Jednak po części z tej rynkowej sytuacji korzystamy również my, gdyż nasza sprzedaż w ostatnich miesiącach wyraźnie wzrosła – komentuje Krzysztof Tokarz, prezes zarządu GK Specjał.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • quick 30.05.2018

    To jest zabawa na Titanicu. Jeżeli potwierdzą się wasze doniesienia o zakupie Baćpol przez Sparowców to prawdopodobnie sieci Specjału, a szczególnie Nasz Sklep zostaną w ciągu dwóch lat rozniesione w pył (przede wszystkim podkarpacie, małopolska, lubelskie) - najlepsze sklepy przejdą do twardych lub miększych formatów Spara a drobnica padnie a w konsekwencji Grupa Specjał.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.