11.06.2020/10:38

Od kasjera do bohatera i… znów do kasjera [FELIETON]

Obok lekarzy, pielęgniarek czy kurierów, bohaterami pandemii nazywani byli często również kasjerzy. I słusznie. Czy pozostaną herosami w przyłbicach na dłużej? Niekoniecznie.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Aszia 14.06.2020

  30 kwietnia dostałam wypowiedzenie byłam bohaterem a jestem ...???

 • Nita 12.06.2020

  Państwo powinno dać kasjerom dodatek za pracę,, z narażeniem zdrowia!!,, Wszystko dla Wszystkich się znajduje a dla nich nic, jeszcze najlepiej otworzyli by sklepy w niedziele, by było gdzie soapacerować,...

 • rnr 12.06.2020

  To prawda. Od początku wirusa uważałem, że największe ryzyko to czy sprzedawcy w sklepach wytrzymają i będą pracować. Chwała Bogu tak się stało, mimo ze były momenty sporego strachu w kraju. Dziękujemy.

 • Sabina 12.06.2020

  Ja ptacuje w polskiej siciowce i tylko raz dostalysmy premie 200 zl do reki W maju i czerwcu gola pensja

 • Sprzedawca ze Społem 11.06.2020

  Mam nadzieję, że w dużych sieciach jest inaczej. Ja pracuję w jednej ze społemowskich sieci w dużym mieście. Nasza firma od samego początku zadbała o nasze (czytaj: pracowników biura) bezpieczeństwo. Pierwszy tydzień kryzysu wyglądał mniej więcej tak. Obroty w sklepie 2-3 krotnie większe niż zwykle. Przez pierwszy tydzień zero zainteresowania ze strony biura. Zero kontaktu z biurem. Zero zainteresowania czy dajemy radę, czy potrzebny ktoś do pomocy na sklepie. Dostaliśmy premię ok 350 pln na rękę. W zasadzie to była raczej zapłata za nadgodziny. Czy to jest normalne?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.