12.07.2018/09:42

Od stycznia zmiany w ustawie o zakazie handlu w niedziele

Wiceminister pracy, rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed zapowiedział w programie "Bilans" w TVN24 BiS nowelizację ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele. Poselski projekt zmian w przepisach będzie złożony po wakacjach, a nowe prawo wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2019 r.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Azard 20.07.2018

  Daliby naprawdę spokój żabkom. I zamiast nowelizować ustawę, żeby jeszcze bardziej utrudnić życie przedsiębiorcom, to spojrzeliby by sobie panie i panowie posłowie głęboko w oczy i przyznaliby jak na spowiedzi: „ustawę o zakazie handlu spieprzyliśmy po całości”.

 • Ford 20.07.2018

  Żabek świadczą usługi pocztowe od lat, sam tam często odbieram przesłyki. Czepianie się ich teraz, że w ten sposób omijają ustawę o zakazie handlu w niedziele nie jest w porządku.

 • Elmo 20.07.2018

  Stacje benzynowe mogą handlować jadłem i napitkiem, żabka odbierać i przekazywac przesylki już nie. Czy tylko ja mam wrażenie, że za całą tą ustawą o zakazie handlu, wzniosłym słowami o ulżeniu ciężkiej doli pracowników kryje się zwykły interes, że jak jedni (żabka) nie będą mogli otworztć sklepu w niedziele to drudzy (choćby stacje) zarobią jeszcze więcej?

 • obywatel 16.07.2018

  BŁAZENADA!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.