06.11.2018/10:29

Oferta platformy PizzaPortal.pl bogatsza o Telepizzę

PizzaPortal.pl poszerzyła grono lokali dostępnych w serwisie o sieć pizzerii Telepizza, która prowadzi blisko 70 restauracji w 35 miastach. W ten sposób PizzaPortal.pl jest portalem skupiającym największą liczbę sieci restauracyjnych.

Telepizza jest siecią typu casual dining istniejącą w Polsce od 1992 roku. Na świecie Telepizza prowadzi ponad 1300 lokali m.in. w Hiszpanii, Chile, Portugalii, Kolumbii, Peru i Chinach.

Wyróżnikiem Telepizzy jest świeże ciasto, na bazie którego powstaje pizza. Jest ono codziennie wyrabiane bez dodatku konserwantów i polepszaczy. W menu restauracji znaleźć można również dania uzupełniające, m.in. z makaronem.

-Cieszymy się, że Telepizza dołączyła do oferty PizzaPortal.pl i uzupełniła portfolio dużych i znanych sieci restauracyjnych dostępnych na platformie. Doskonale rozumiemy potrzebę konsumentów, by dostarczyć im dobrej jakości, gorącą pizzę w wybrane miejsce. Już od blisko 30 lat Telepizza ma wpisaną w DNA marki dostawę jedzenia, co czyni tę sieć atrakcyjną dla naszych klientów – komentuje Tomasz Lipiński, dyrektor marketingu PizzaPortal.pl.

W efekcie dołączenia Telepizzy do grona marek dostępnych na PizzaPortal.pl, platforma stała się nr 1 pod względem liczby dostępnych ogólnopolskich sieci. PizzaPortal jest jedynym serwisem agregującym oferty wielu restauracji, gdzie dostępna jest Telepizza.

PizzaPortal.pl to jeden z serwisów do zamawiania jedzenia on-line. Współpracuje z ponad 3000 lokali w ponad 300 miastach na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.