05.10.2020/15:21

Olga Naumova, CEO Lorus SCM gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020!

Olga Naumova, dyrektor generalna Lorus SCM, jednej z wiodących spółek w Rosji oferujących usługi logistyczne dla dużych przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, a także była szefowa największych sieci handlowych w Rosji Pyaterochka i Magnit weźmie udział w Retail & FMCG Congress 2020.

Lorus SCM, którym kieruje Olga Naumova jest jednym z liderów w branzy logistycznej. Firma posiada kompetencje w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i własną infrastrukturę logistyczną. 

Olga Naumova ma doświadczenie w branży sprzedaży detalicznej. Od maja 2013 roku do kwietnia 2018 roku była prezesem największej rosyjskiej sieci sklepów spożywczych w segmencie convenience Pyaterochka należącej do X5 Retail Group, a następnie przez ponad rok pełniła funkcję CEO w firmie Magnit, drugiej co do wiekości firmie detalicznej w Rosji.

Wcześniej pracowała także w branży przemysłu wydobywczego i stalowego, zajmowała m.in. stanowiska kierownicze w walcowni rur Severstal i NLMK (Novolipetsk Metallurgical Combine), Ihneftemash, Yuganskneftegazgeofizika LLC, Tomskneftegazgeofizika LLC oraz w firmie wiertniczej Taymyrnefterazvedka.

Jest absolwentką socjologii Uniwersytetu Moskiewskiego im. Łomonosowa.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

Sprawdź koniecznie, kto jeszcze weźmie udział w kongresie.
KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020
 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.