20.01.2017/09:19

Opisyproduktow.pl częścią eStoreContent.com

Platforma opisyproduktow.pl, będąca bazą opisów i zdjęć do darmowego wykorzystania w sklepach internetowych, stała się częścią narzędzia eStoreContent.

Wśród funkcjonalności oferowanych przez eStoreContent znajdują się m.in.: możliwość zarządzania procesem tworzenia contentu z poziomu systemu, obsługa multimediów, wsparcie dla unikalnego contentu dla dowolnych sklepów, wsparcie wielu języków, dostosowanie treści do wymagań dowolnego sklepu oraz syndykacja danych każdego typu. Dzięki tym rozwiązaniom, implementacja treści produktowych na stronach sklepów internetowych może przebiegać przy minimalnym nakładzie pracy po stronie producenta.

eStoreContent to również znaczne ułatwienie dla copywriterów, tłumaczy, grafików i innych osób zaangażowanych w kreację contentu. Dzięki wspólnej pracy w jednym systemie, mogą na bieżąco przekazywać sobie zadania związane z danym produktem bądź marką. Użytkownicy usługi mają również dostęp do miesięcznych raportów statusu implementacji treści, usprawniających współpracę z e-sklepami.

eStoreContent to rozwiązanie firmy badawczo-konsultingowej eStoreMedia, wspierającej klientów w obszarach e-commerce oraz social media. Firma działa od 2009 roku, obsługując dużych, międzynarodowych klientów z listy Fortune 500 w ponad 30 krajach. Główne produkty to zarządzanie procesem tworzenia i dostarczania contentu produktowego do sklepów internetowych, audyt dostępności i konkurencyjności marek w e-commerce oraz badanie ścieżki zakupowej nabywcy w Internecie. Do klientów firmy należą m.in. P&G, Nestle, Nike, L’Oreal i Grohe.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.