21.03.2020/17:49

Opłata śmieciowa do śmieci? Rząd odsuwa kolejne podatki dla przedsiębiorców. Nie ma wyboru

Pandemia pokrzyżowała plany nie tylko przedsiębiorców, pracowników, ale także rządu. Tak naprawdę pokrzyżowała plany większości ludzi na świecie. Tylko dziś prezydent Duda zapowiedział m.in. pomoc dla samozatrudnionych i mikroprzedsiębiorców w postaci zawieszenia płatności składek ZUS na 3 miesiące. Według zapowiedzi prezydenta państwo dopłaci do pensji pracowników do 40 proc. średniego wynagrodzenia firmom, które utrzymają miejsca pracy. Wcześniej okazało się, że na razie nie ma mowy o wprowadzeniu tzw. podatku od cukru a podatek od handlu także zszedł na dalszy plan.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Konrad 23.03.2020

    ciekawe czy w takim razie obniżą nam opłaty za śmieci, skoro nie będą ich segregować tylko wywozić na składowiska!!! Znowu te firmy które odbierają śmieci będą zarabiać krocie naszym kosztem!!

  • D. 21.03.2020

    Ciekawe, jak uratujemy gospodarke i jakie nowe podatki beda po tej zarazie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.