20.05.2020/18:20

Otwarcie Eurospar w poznańskim Centrum Promienista

Na 26 maja zaplanowane jest otwarcie Eurospar, największego formatu sklepu sieci SPAR, w Centrum Promienista w Poznaniu. Market zajmie powierzchnię około 3000 mkw. Powstanie na miejscu Piotra i Pawła.

Centrum handlowo-usługowe przy ul. Promienistej 160 zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald, w sercu blisko 15-tysięcznego Osiedla Kopernik. Obiekt posiada parking naziemny oraz podziemny, w którym funkcjonuje myjnia samochodowa. Napollo zakupiło Centrum Promienista w 2017 r. Eurospar zajmie powierzchnię, na której od otwarcia centrum w 1998 r. funkcjonował market Piotr i Paweł. 

- Centrum Promienista to obiekt wygodnych zakupów blisko domu o łącznej powierzchni 5300 mkw. W kompaktowej przestrzeni centrum znalazły się marki reprezentujące kategorie zakupowe istotne z punktu widzenia codziennych zakupów, od artykułów spożywczych, z kategorii zdrowie i uroda, moda, akcesoria, po gastronomię i przydatne usługi – mówi Dorota Beltrani, dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. I dodaje: 
- Bardzo cieszy nas, że w miejscu od lat funkcjonującym jako destynacja zakupowa wielkiego osiedla mieszkaniowego, znajdzie się market Eurospar z bogatą ofertą spożywczą, w tym specjalistyczną i eko - mówi Dorota Beltrani. 

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i dużych osiedli mieszkaniowych aglomeracji.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • wlodek 31.10.2020

    Szkoda tej jakości towarów jaką oferował Piotr i Paweł przez długie lata-to były prawdziwe delikatesy

  • Wlkp. 21.05.2020

    A na zdjęciu market z Wodzisławia...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.