26.03.2018/15:34

Otwarcie pierwszej restauracji Pizza Hut Delivery w Szczecinie

Już 28 marca o godzinie 11:00  Pizza Hut zaprosi mieszkańców na otwarcie nowej restauracji w Szczecinie. Lokal oferuje szybkie zamówienia z dostawą w 30 minut. Otwarciu towarzyszyć będą specjalne promocje i atrakcje dla gości.
 

Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Stara Cegielnia, przy ul. Przyjaciół Żołnierza 128A w Szczecinie. W dniu otwarcia, na gości lokalu będą czekały niespodzianki, w tym promocja - darmowa pizza dla pierwszych 100 osób.

Restauracja będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki, soboty i niedziele od 11:00 do 24:00. Lokal zajmie powierzchnię 122 mkw. Do użytku gości zostanie oddane całoroczne patio wewnątrz Centrum.

Pizza Hut Delivery to pierwsza restauracja tego konceptu w Szczecinie. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 10 minut.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.