23.02.2021/12:39

Otwarte kina, teatry, baseny i hotele ważniejsze dla klientów niż centra handlowe

Polacy mają dość obostrzeń pandemicznych ‒ wynika z badania United Surveys przygotowanego dla DGP i RMF. Badani wolą ponowne zamknięcie centrów handlowych niż obiektów sportowych, kin czy hoteli.

W badaniu 33 proc. ankietowanych uważa, że obostrzenia powinny być poluzowane, ale dokładnie tyle samo opowiada się za ich utrzymaniem na obecnym poziomie, a 21 proc. chce ich zaostrzenia. Pozostali nie mają na ten temat wyrobionego zdania. 

W sondażu zapytano również o to, jakie restrykcje powinny zostać wprowadzone w pierwszej kolejności, gdyby decyzje rządu szły w kierunku ich zaostrzania. 46 proc. badanych najchętniej widziałoby jako restrykcję nakaz noszenia maseczek (jednak ten już obowiązuje). W dalszej kolejności ankietowani wskazywali kolejno na: ponowne zamknięcie centrów handlowych, zamknięcie kin, teatrów i muzeów, zamknięcie stoków narciarskich i innych obiektów sportowych, zawieszenie stacjonarnego nauczania w klasach I‒III i zamknięcie hoteli.

Z badania wynika więc, że oprócz noszenie maseczek jako najmniej uciążliwe restrykcje ankietowaniu uważają zamknięte centra handlowe.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Krzyk 23.02.2021

    I bardzo dobrze. Też wolę mieć zamknięte centra handlowe niż basen.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także