05.12.2013/15:09

P&G uruchomił centrum planowania na Europę

Koncern Procter & Gamble uruchomił w Warszawie Europejskie Centrum Planowania i Logistyki, w którym będzie pracowało około 500 osób.

Nowe centrum jest jedną z największych tego typu jednostek P&G. Odpowiada za kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw w 100 krajach, od planowania surowców aż po dostarczenie gotowego produktu do odbiorców. Dzięki temu, produkty mogą szybciej i sprawniej docierać do sklepów. Obecnie w centrum pracuje 350 osób, trwa rekrutacja pracowników. Szczególnie poszukiwani są absolwenci uczelni technicznych i specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem. Centrum Planowania i Logistyki to kolejna inwestycja właściciela takich marek jak Gillette, Pampers, Head & Shoulder i Vizir w Polsce. Do tej pory amerykańska firma zainwestowała u nas ponad 4 mld zł. Werner Geissler, vice chairman global operations w P & G zapowiada, że nie jest to ostatnia inwestycja firmy w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.