06.09.2019/10:27

Pakiety Kurierskie InPost sposobem na szybsze i tańsze wysyłki

Dynamiczny rozwój e-commerce stawia przed przedsiębiorcami, prowadzącymi sprzedaż w Internecie nowe wyzwania, jednocześnie dając wyjątkowo szerokie możliwości rozwoju i zysku. To od właścicieli e-biznesów zależy, w jaki sposób wykorzystają tę szansę.

Dane z raportów pokazują, że w latach 2019 – 2022 rynek e-commerce w Polsce wzrośnie o prawie 5,5 mld dolarów. Co za tym idzie, liczba wysyłanych paczek przez sklepy internetowe będzie rosła, a to właśnie klienci będą wyznaczać kierunki ich rozwoju.

Coraz bardziej wymagający nabywcy to kolejne wyzwanie, któremu muszą stawić czoła właściciele e-biznesów, organizując logistykę w swojej firmie. Jednym z priorytetowych aspektów, które wpływają na satysfakcję klientów jest sposób, a przede wszystkim szybkość dostarczenia przesyłek. Bez sprawnej logistyki siły sklepów internetowych na rynku e-commerce znacząco maleją. Czas dostawy nie jest już liczony w dniach, ale w godzinach.

InPost odpowiada na to wyzwanie i usprawnia procesy logistyczne, oferując usługę, która dopasowuje się do potrzeb firm – Pakiety Kurierskie. Dostosowana do możliwości każdego przedsiębiorcy, daje mu wygodę i realną oszczędność. Nadawca otrzymuje nie tylko korzystne ceny wysyłki paczek, ale także szeroką dostępność tysięcy Paczkomatów na terenie całej Polski.

Jakie korzyści dają Pakiety Kurierskie dla firm?

  • Elastyczność. Abonament można dopasować do aktualnych potrzeb firmy, decydując się na ofertę, obejmująca wysyłkę 25, 50, 100 lub 200 paczek miesięcznie. Cena nadania maleje wraz z rozwojem e-biznesu. Nie musimy obawiać się, jeśli przekroczymy deklarowaną ilość przesyłek – wówczas nadal wysyłamy w korzystnej cenie.
  • Wygodna wysyłka. Paczki możemy wysyłać na dwa sposoby: nadając je wygodnie o dowolnej porze w jednym z tysięcy Paczkomatów na terenie całej Polski albo poprzez zamówienie kuriera, który podjedzie i odbierze nawet najmniejszą ilość przesyłek z dowolnego miejsca w kraju.
  • Gwarantowana cena. Korzystając z abonamentu kurierskiego mamy stabilność wydatków na logistykę i gwarancję niezmiennej ceny przez cały okres umowy (12 lub 24 miesiące). Nie musimy się martwić zmienną opłatą paliwową, czy nagłymi podwyżkami.
  • Szybka wysyłka. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom InPost aż 98% przesyłek dociera do klientów już następnego dnia.
  • Konkurencyjne ceny. W pakiecie zawsze taniej: dzięki abonamentom możesz wysyłać paczki już od 10,10 zł netto. Za najtańszy wariant, obejmujący wysyłkę 25 paczek w miesiącu zapłacisz tylko 289,98 zł. Cena za nadanie maleje wraz ze wzrostem pakietu, realnie wpływając na zwiększenie oszczędności firmy. Dodatkowo, wraz z zakupem abonamentu otrzymasz preferencyjne ceny na wysyłki do Paczkomatów.
  • Dedykowany opiekun. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, dedykowany opiekun InPost będzie do dyspozycji przez cały okres trwania umowy.
  • Wygoda. Aby jeszcze bardziej usprawnić proces nadań, kurierzy wyposażeni są w terminale płatnicze, można również zapłacić Blikiem.
  • Możliwość śledzenia przesyłek. Zarówno nadawca, jak i odbiorca są na bieżąco informowani o drodze paczki. Dzięki powiadomieniom statusowym, a także opcji śledzenia przesyłek adresat łatwo zaplanuje odbiór zamówienia. Ta funkcjonalność może również pozytywnie wpłynąć na zwiększenie zaufania klientów do naszego sklepu online.


Wybierając Pakiety Kurierskie InPost, zyskujemy: zarówno korzyści biznesowe, zwiększając profesjonalizację naszego e-biznesu, jak również ekonomiczne – oszczędzając na wysyłkach. Ponadto mamy możliwość idealnego dopasowania oferty do możliwości i potrzeb firmy. Im więcej paczek wysyłamy, tym korzystniejsze warunki zyskujemy.


Wybierz pakiet dla siebie: InPost Pakiety Kurierskie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.