20.09.2018/10:27

Pamso otwiera nowy sklep. Już planuje kolejne [ZOBACZ GALERIĘ]

W środę 19 września otwarty został nowy sklep mięsny Pamso przy ul. Kaliny Jędrusik 9 w Warszawie. To 47 placówka sieci, a jednocześnie druga w stolicy. 

Nowy sklep Pamso uruchomiono na osiedlu Żoliborz Artystyczny. Placówka ma odpowiadać na aktualne potrzeby konsumentów, dlatego w ofercie znajdują się przede wszystkim dania gotowe. – Obecnie coraz więcej osób nie ma czasu na gotowanie. Proponujemy zatem szeroki asortyment wysokiej klasy produktów, w tym m.in. serię mięs wypiekanych na miejscu w sklepie, które można kupić „na ciepło”. Wystarczy do takiego mięsa dodać sos i surówkę, a te również sprzedajemy w naszym sklepie, i obiad gotowy – wyjaśnia Marcin Makota, kierownik działu marketingu w Zakładach Mięsnych Pamso. - Mamy też wyroby garmażeryjne, np. pierogi i krotkiety. Można je w domu szybko odgrzać i w prosty sposób przygotować posiłek – dodaje.

W sklepie zwraca uwagę także szeroki asortyment wędlin klasy premium. – Stawiamy na produkty, które mają jak najmniej dodatków takich jak fosforany czy glutaminian sodu, a nasza linia garmażeryjna jest całkowicie pozbawiona konserwantów. W linii kiełbas peklowanych bez azotynu sodu używamy specjalnej flory bakteryjnej. Dzisiaj na rynku radzą sobie tylko wyroby o dobrej jakości, z czystą etykietą – komentuje Makota. – Świadomość konsumentów naprawdę bardzo wzrosła. Dlatego czytają etykiety i dopytują się w sklepach o szczegóły dotyczące poszczególnych produktów. Zauważamy też rosnące zainteresowanie wyrobami z kategorii „eko” – wskazuje.

Nasz rozmówca zapowiada, że Pamso niebawem otworzy w Warszawie następny sklep mięsny. Tym razem na Ursynowie przy ul. Dereniowej. Firma planuje też kolejne otwarcia placówek w Łodzi. - Przed końcem tego roku otworzymy jeszcze pięć nowych sklepów – zapowiada przedstawiciel Pamso.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • AdamZa 28.11.2019

    Tylko Pamso w tym sklepie mogłoby coś zrobić ze swoim personelem, który zachowuje się jak za czasów głębokiej komuny. Zamiast obsługiwać plotkuje z koleżankami przez telefon, zamyka sklep i stoi przed sklepem i mowi, że jest zmęczona i musi odpocząć i nie obsługuje klientów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.