10.08.2018/14:00

Park Handlowy Auchan Bielany zmieni oblicze

Nowe przestrzenie, w których klienci będą mogli spędzić czas z najbliższymi, odpocząć i skorzystać z nowych technologii, bardziej wygodne i nowoczesne wnętrze, a także udogodnienia dla rodzin z dziećmi – to nowości, które w Parku Handlowym Auchan Bielany pojawią się pod koniec roku.

Park Handlowy Auchan Bielany, zarządzany przez Ceetrus Polska przyspiesza ze zmianami. Wiosną w obiekcie pojawiły się nowe marki – Hebe i Empik, które rozszerzyły ofertę w segmencie uroda i zdrowie oraz kultura i rozrywka. Wzbogacaniu portfolio marek towarzyszy wprowadzanie udogodnień dla klientów, wśród których są m.in. ładowarka samochodów elektrycznych i nowe, energooszczędne oświetlenie na parkingu oraz stacja rowerowa w ramach sieci „Wrocławski Rower Miejski”.

– Zależy nam na tym, by klienci mogli wygodnie zrobić zakupy w przyjaznym, jasnym wnętrzu, spędzić czas z najbliższymi czy skorzystać ze strefy multimedialnej. Jestem przekonana, że nasze nowe wnętrze parku handlowego będzie ujmowało funkcjonalnością oraz nowoczesnymi formami. Będzie można się o tym przekonać już pod koniec listopada – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany. 

Zaplanowane na pięć miesięcy prace budowlane obejmą zarówno wnętrze, jak i otoczenie galerii handlowej. Wszystkie wprowadzane zmiany mają na celu zwiększenie komfortu i atrakcyjności wizyty w centrum handlowym.

Wewnątrz parku handlowego klienci zyskają nowe miejsca, w których będą mogli spędzić czas. Będą to: rozbudowana strefa restauracyjna z nową, świeżą aranżacją oraz kilka stref relaksu, gdzie znajdą się meble. Z kolei osoby poszukujące miejsca do pracy lub spokojnej rozmowy mogą skorzystać ze strefy co-workingowej i multimedialnej.

Miejscami, których komfort i funkcjonalność szczególnie poprawią się po remoncie, będą toalety. Pojawią się tam nowe meble i urządzenia sanitarne. Wnętrza staną się jasne i zyskają motywy roślinne.

W pasażach, strefie restauracyjnej i toaletach będą dominować jasne, naturalne kolory, z przewagą bieli, a elementy wystroju wnętrz i mała architektura zostaną wykonane z naturalnego drewna. Pojawi się również nowoczesne, energooszczędne oświetlenie.

Park Handlowy Auchan Bielany mieści się tuż przy drogach prowadzących do popularnych miejscowości wypoczynkowych i atrakcji turystycznych Dolnego Śląska. Dlatego w odnowionym wnętrzu znajdzie się wiele nawiązań do tych miejsc. Ściany przy wejściach ozdobią grafiki przedstawiające miejscowości, będące inspiracją ich nazw – Wrocław, Świdnicę, Sobótkę, Książ i Bolesławiec. Dodatkowo w wejściu „Wrocław” pojawi się mały wrocławski krasnal.

- Rodziny z małymi dziećmi to dla nas bardzo ważna grupa klientów. Z myślą o nich cyklicznie organizujemy warsztaty, teatrzyki i animacje, które są okazją do wspólnej zabawy. By czuli się u nas komfortowo, odnawiamy pokój rodzica i dziecka oraz budujemy place zabaw dla dzieci - podkreśla Karina Slawik-Koźlik.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.