25.04.2013/14:42

Partnerzy konkursu Market Roku i Drogeria Roku

Partnerami wydarzenia są:

promocjapromocja

Partner Strategiczny:


ILC


ILC Sp. z o.o. „Wiedza w każdym detalu”.Firma oferuje wsparcie serwisowe na najwyższym poziomie, posiada rozbudowaną sieć partnerską, obejmującą swoim zasięgiem cały kraj. Wiedza, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem, owocuje tu produktami najwyższej jakości. ILC dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta systemy centralnego zarządzania asortymentem, cennikami, promocjami, akcjami kuponowymi, planami marketingowymi, czasem pracy czy programami lojalnościowymi.
www.ilc.pl

FARMIO


FARMIO SA to właściciel marki jaj „Farmio wolne od GMO” pochodzących  od kur karmionych paszą wolną od GMO. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i  wyselekcjonowanymi polskimi fermami drobiu, które przestrzegają rygorystycznych norm karmienia kur. Uważamy, że polscy konsumenci powinni mieć możliwość wyboru żywności opartej na składnikach wolnych od GMO.  Doskonale znamy branżę spożywczą i handlową. Mamy  wysokie kompetencje w zakresie produkcji, dystrybucji i marketingu żywności oraz nowoczesne narzędzia analityczne. Współpracujemy z uznanymi ekspertami. Jako pierwszy producent realizujemy pionierską dla całego segmentu jaj  ogólnopolską kampanię reklamową w mediach (telewizji, prasie, internecie).
www.farmio.com

Partnerzy:


HARIBO


Historia firmy HARIBO to jedyny w swoim rodzaju bilans sukcesu! Tajemnicą historii sukcesu jest przede wszystkim jakość produktów HARIBO, która przez dziesięciolecia pozostawała na wysokim poziomie i została wielokrotnie wyróżniona. Ponadto HARIBO – w kraju i na arenie międzynarodowej – konsekwentnie buduje potężną sieć sprzedaży i produkcji. Specjalne linie smakołyków, przygotowane z uwzględnieniem upodobań specyficznych dla poszczególnych krajów, również przyczyniły się do międzynarodowego sukcesu HARIBO. Produkty HARIBO są dostępne w Polsce od 1992 roku. W 2002 roku oficjalnie rozpoczęła działalność na polskim rynku firma HARIBO Sp. z o.o. Mocno owocowe żelki, delikatne pianki i kolorowe rozpuszczalne gumy do żucia szybko zyskały popularność wśród dzieci i… dorosłych.
ww.haribo.com/plPL


MODERN EXPO


Grupa Modern-Expo – jeden z największych producentów i dostawców gotowych rozwiązań kompleksowego wyposażenia sklepów w Europie.
www.shop-office.pl


Wanzl


Firma Wanzl, obecna na rynku światowym od ponad 60 lat, a w Polsce od roku 1995, jest jednym z wiodących na świecie producentów wyposażenia obiektów handlowych. Oferta firmy obejmuje wózki sklepowe i transportowe, meble i regały sklepowe, systemy wejściowe, stanowiska kasowe, rozwiązania dla magazynów, systemy kontroli dostępu. Wiedza i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wyposażaniu obiektów handlowych sprawiają, że Wanzl szczyci się wieloma realizacjami nie tylko w sieciach sprzedaży detalicznej artykułów spożywczych, ale również w sklepach sportowych, odzieżowych, AGD/RTV, dom i ogród, stacjach benzynowych i innych. Wanzl to godny zaufania partner w biznesie.
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.