07.11.2022/12:00

Passata Rustica Jamar PREMIUM z Perłą Rynku FMCG 2022 Srebro

Passata Rustica Jamar Premium powstaje z wyselekcjonowanych odmian polskich pomidorów. Dzięki doskonałym, rodzimym surowcom zrezygnowaliśmy z dodatku soli oraz kwasku cytrynowego uzyskując czystą etykietę przy zachowaniu walorów smakowych produtu.

Passata klasyczna składa się w 100 % z pomidorów, a wariant z bazylią wytwarzany jest przy udziale świeżych ziół. Wyjątkiem jest ostatnia z trzech naszych passat do której dodajemy marynowane, hiszpańskie oliwki. Zabieg ten pozwala nam osiągnąć nietuzinkowy efekt i spełnić obietnicę kulinarnej przygody.
Kolejnym atutem naszej nowej passaty jest unikalna struktura. Przecierając pomidory na grubym sicie otrzymujemy gęstą, grudkowatą konsystencję z widocznymi pestkami nasion. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowo naturalnego efektu podczas komponowania sosów, zup i innych pomidorowych dań.
Poza unikalnym wnętrzem zadbaliśmy też o oryginalny design. Nasze passaty umieszczamy w optymalnych pojemnościowo butelkach 420 g, co idealnie sprawdza się przy gotowaniu dla 1, 2 lub 3 osób. Charakteru całości dodaje prosta i czytelna etykieta jasno komunikująca benefity tego produktu.

Perły Rynku FMCG to jeden z najbardziej opiniotwórczych konkursów w obszarze B2B. Z dumą odbieramy kolejną nagrodę dla produktów linii Jamar Premium - Natasza Więch, Kierownik działu Marketingu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także