02.07.2020/18:52

Paweł Tracz przewodniczącym zespołu ds. franczyzy przy rzeczniku MŚP

Paweł Tracz, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców został wybrany przewodniczącym zespołu ds. franczyzy przy rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Zespół roboczy, który zajmuje się problematyką franczyzy w działającej przy rzeczniku MŚP Radzie Przedsiębiorców powstał w czerwcu br. 2 lipca 2020 r. odbyło się pierwsze posiedzenie zespołu, na którym wybrano przewodniczącego.

- Powstanie zespołu jest odpowiedzią na wpływające do Biura Rzecznika liczne głosy ze strony organizacji przedsiębiorców o potrzebie powołania w Radzie zespołu roboczego poświęconego problemom franczyzy – tłumaczył Mikołaj J. Kruczyński, koordynator Zespołu ds. Obsługi Rady Przedsiębiorców w Biurze Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. 

Przewodniczący zespołu ds. franczyzy Paweł Tracz jest przedsiębiorcą z Kielc. Od 15 lat prowadzi sklep w sieci franczyzowej, natomiast wcześniej pracował jako menager branży FMCG. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.