07.03.2019/17:03

Pepco ma już 80 sklepów w Warszawie i jej okolicach

Pepco w Galerii Łomianki ma ponad 400 mkw. i jest drugim sklepem tej sieci w mieście. W okolicach Warszawy działa 80 sklepów pod szyldem Pepco (w samej stolicy jest ich ponad 30).

– To lojalni klienci są czynnikiem, który pozwala nam się rozwijać i udoskonalać strategię działania. Wybór Galerii Łomianki na lokalizację sklepu nie jest przypadkowy. Tutaj znaleźliśmy odpowiednią przestrzeń, która pozwala nam zachować wysoki standard sprzedażowo-ekspozycyjny, ale również gwarantuje sąsiedztwo innych punktów np. operatorów spożywczych, z którymi Pepco doskonale się uzupełnia, tworząc kompleksową ofertę handlową – mówi Katarzyna Wilczewska, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej Pepco Poland.
 
Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików i marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan.
  

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.