18.04.2020/13:07

Pepco nie wydało gazetki promocyjnej przez koronawirusa

Pepco, sieć sklepów z odzieżą i artykułami do domu, nie opublikowało ostatniej gazetki promocyjnej. Dyskonter poinformował, że zdecydował się na zawieszenie publikacji najnowszej oferty.

„Ze względów bezpieczeństwa i biorąc pod uwagę konieczność ograniczania kontaktu fizycznego, zdecydowaliśmy się na zawieszenie produkcji oraz kolportażu do Waszych domów kolejnych gazetek promocyjnych. Mamy nadzieję, że spotka się to z Waszym zrozumieniem, a cała sytuacja niebawem wróci do normy” – informuje Pepco w komunikacie.

Jednocześnie sieć podaje, że najnowszą kolekcję można przejrzeć na stronie internetowej. 

Pepco ma w Polsce 960 sklepów. Część z nich jest zamknięta od 14 marca br. w związku z decyzją Rady Ministrów. Sklepy znajdujące się poza galeriami handlowymi są nadal czynne, ale godziny otwarcia ograniczono do 8 godzin w ciągu dnia.

Właścicielem Pepco jest Pepco Group, prowadzące w Polsce również prawie 60 supermarketów przemysłowych Dealz, które mogą nadal działać. Ta sieć również ograniczyła godziny otwarcia, ale opublikowała ostatnią ofertę promocyjną. 
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.