20.01.2020/12:47

Pick Up Point Auchan to nowy format francuskiego detalisty

Auchan otworzył pierwszy sklep w formacie Pick Up Point. To pilotażowy projekt, który francuski detalista rozwija na Ukrainie.

Pierwszy punkt w nowym formacie pojawił się w ukraińskiej stolicy Kijowie przy stacji metra Poczajna. Serwis rau.ua powołując się na biuro prasowe Auchan podaje, że w sklepie w formacie Pick Up Point jest ponad 500 produktów, urządzenia do zamówień on-line, strefa pick up, gdzie można odebrać zamówione produkty.

W sklepie nowego formatu jest także strefa gastronomiczna, gdzie można napić się kawy i kupić przekąski oraz miejsca do ładowania smartfonów, kasa tradycyjna i samoobsługowa.

W punkcie handlowym Pick Up Point Auchan znajdują się także alkohol i wyroby tytoniowe. Sklep nowego formatu wyróżnia też to, że jest on elastyczny pod względem możliwości zatowarowania.

W zależności od tego, czego będą potrzebowali klienci, można szybko uzupełnić puste miejsca na półkach o potrzebne produkty. Towar do nowego sklepu jest dostarczany bezpośrednio z hipermarketu Auchan, który znajduje się obok tej placówki. Francuski detalista planuje, że z czasem będzie otwierać kolejne punkty Pick Up Point w pobliżu innych hipermarketów Auchan.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.