05.08.2020/14:12

Pierwszy charytatywny sklep w galerii handlowej

W połowie września w płockiej Galerii Wisła ruszy Kapitalny Sklep. Pieniądze ze sprzedaży oferowanych w nim towarów będą w całości przeznaczone na pomoc potrzebującym. Placówka zajmie ponad 116 mkw. powierzchni.

 

Jak informuje Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła będzie to druga lokalizacja sklepu charytatywnego w Płocku. Pierwszy otwarty został wiosną 2018 roku przy ul. Tumskiej 9. Placówka ruszy w połowie września (aktualnie w lokalu, gdzie powstanie trwają prace remontowe), ale wolontariusze, którzy będą prowadzić Kapitalny Sklep już rozpoczęli zbiórka asortymentu do niego. Płocczanie mogą przynieść do punktu obsługi klienta Galerii Wisła używane ubrania, książki, zabawki, a nawet meble, pod warunkiem, że są w dobrym stanie. Pieniądze z ich sprzedaży zostaną w całości przeznaczone na pomoc potrzebującym. 

Kapitalny Sklep, Płock ul. Tumska (fot. Urząd Miasta Płocka)

Sklep będzie działał na pierwszym piętrze otwartej  w listopadzie 2008 Galeria Wisła, która jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym  regionie płockim. Powierzchnia handlowa tego czterokondygnacyjnego obiektu to blisko 23 tys. mkw. Działa na niej ponad 100 sklepów i punktów usługowych. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także