30.10.2018/11:53

Piotr i Paweł zniknie z dwóch kolejnych lokalizacji [TYLKO U NAS]

31 października to ostatni dzień, w którym otwarte będą sklepy Piotra i Pawła we Wrocławiu przy ul. Ślężnej oraz w Strzelcach Krajeńskich - wynika z informacji, do jakich dotarł portal wiadomoscihandlowe.pl. Oba punkty prowadzone są przez franczyzobiorców.

Zamknięcie sklepów wiąże się z wypowiedzeniem umów franczyzowych. Informacje potwierdził rzecznik prasowy Piotra i Pawła, Aleksander Rosa.

Jak wynika z informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl, w najbliższym czasie sklep w Strzelcach Krajeńskich prawdopodobnie przyjmie szyld innego operatora. Właściciel marketu w Strzelcach Krajeńskich uregulował już wszystkie wzajemne zobowiązania z grupą Piotr i Paweł.

Sklep Piotr i Paweł we Wrocławiu działa w parku handlowym Galaktyka. Wystartował pod koniec 2014 roku. Jego łączna powierzchnia sprzedaży to prawie 952 mkw.

Po zlikwidowaniu obu sklepów, liczba punktów należących do Piotra i Pawła skurczy się do 103. Przypomnijmy, jak deklarował Marek Miętka, docelowo w całej Polsce może działać 70 sklepów sieci. - Piotr i Paweł nie znika z rynku – zapewnia jednak Marek Miętka, prezes Piotra i Pawła. - Realizujemy plan pozyskując środki na finansowanie restrukturyzacji i przygotowując się do kluczowego okresu handlowego, czyli Świąt Bożego Narodzenia – dodaje szef Piotra i Pawła.

Do tej pory Piotr i Paweł likwidował przede wszystkim sklepy własne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.