28.11.2018/14:07

Pizza Hut Express ma teraz 34 lokale. Najnowszy ruszył w Galerii Raj w Dębicy

Na terenie Galerii Raj, najdłużej działającego centrum handlowego w Dębicy, ruszyła 34. Restauracja sieci Pizza Express. Darmowe pizze, które czekały na pierwszych 500 klientów, przyciągnęły do lokalu tłumy.

- Podjęliśmy współpracę z Galerią Raj, gdyż jej założenia są spójne z ideą naszej marki. Pizza Hut to miejsce dla wszystkich –wyróżnia się uniwersalnością i dbałością o każdego klienta – mówi Aleksander Pałka, Pizza Hut Express Director.

Otwarcie Pizza Hut Express cieszyło się ogromną popularnością wśród dębiczan – 500 pierwszych gości otrzymało od restauracji darmowe pizze.

Koncept restauracji oferuje świeżą pizzę przygotowywaną w pięć minut na oczach klienta. Jest to odpowiedzią na aktualne trendy oraz oczekiwania gości, którym podoba się „Pizza Theater”, czyli możliwość obserwowania procesu powstawania pizzy.

Według raportów z 2017 roku „Rynek Gastronomiczny w Polsce” oraz „Polska na talerzu” Polacy pizzerie cieszą się największą popularnością w Polsce. Pośród zalet jedzenia poza domem konsumenci wymieniają: wygodę, oszczędność czasu, możliwość spotkania się ze znajomymi, poznawanie nowych smaków czy uczczenie specjalnych okazji. To ważny sygnał, który skłonił Grupę IVS, właściciela Galerii Raj, do podjęcia współpracy ze spółką AmRest szczególnie że grupą docelową Galerii Raj są rodziny z dziećmi.

Obecnie w Polsce działa około 100 lokali Pizza Hut.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.