11.09.2020/16:33

Z PKN Orlen do sieci sklepów Smyk. Ewa Nazim objęła funkcję dyrektora zakupów

Ewa Nazim objęła funkcję dyrektora zakupów w sieci Smyk, zarządzającej sklepami w kilku krajach świata i markami własnych Cool Club i Smiki. Swoje doświadczenie w handlu zdobywała pracując m.in. dla PKN Orlen, Eurocash i Tesco.

Wiosną br., po dwóch latach pracy na stanowisku dyrektora działu zarządzania kategoriami sklepu w PKN Orlen Ewa Nazim objęła stanowisko dyrektora zakupów Smyk Group.

Doświadczenie w branży handlowej zdobywała m.in. pracując w Grupie Eurocash i Tesco na stanowiskach menadżerskich związanych z zakupami i zarządzaniem kategorią.

Sieć  handlowa Smyk to – według danych ze strony firmy - ponad 200 sklepów w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także łącznie 29 sklepów własnych w Rumunii i na Ukrainie oraz 10 sklepów franczyzowych na Bliskim Wschodzie. Dodatkowo produkty marek własnych Cool Club i Smiki są dostępne w 178 sklepach stacjonarnych naszych partnerów handlowych w 14 krajach Europy i Azji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także