09.01.2019/23:41

PKN Orlen nie chce angażować się finansowo w Ruch. Analizy nie wypadają zachęcająco

PKN Orlen nie chce angażować się finansowo w Ruch, dopóki jest to prywatna firma. Natomiast Alior Bank, który ma tymczasowo przejąć Ruch, szacuje, że dystrybutor może spłacić wierzycielom tylko 5-15 proc. zobowiązań – piszą wirtualnemedia.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Marcin1988 27.01.2019

    Pomysł dobry, trzeba teraz zadbać o realizację w najdrobniejszych szczegółach. POprzednie rządy zniszczyły Ruch, może PiS uda się go uratować? Oby, szkoda firmy z tradycjami.

  • Mateusz24 10.01.2019

    Następuje bolszewizacja polskiej gospodarki przez pis. Za jakiś czas odbije się to na efektywności ekonomicznej w skali kraju. Coraz więcej mamy państwowych molochów kontrolowanych przez zastępy pisowskich aparatczyków z wysokimi pensjami i coraz więcej księżycowej, bolszewickiej gospodarki opartej na polityce, populizmie, przekupstwie wyborców, dotacjach, koncesjach, przywilejach dla swoich i karach i kontrolach dla gorszego sortu. Witamy z powrotem w PRL, Białorusi, Rosji i w Wenezueli.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.