08.04.2013/09:58

Po 17 latach w Tradisie do Grupy SPAR

Piotr Braune został dyrektorem ds. sprzedaży i rozwoju Grupy Kapitałowej Bać-Pol – dowiedziały się „Wiadomości Handlowe”.

Cieszę się, że Piotr jest z nami, bo to bardzo doświadczony menadżer. Docelowo odciąży mnie w sprawach korporacyjno-handlowych, wchodząc do zarządu – powiedział Leszek Bać, prezes GK Bać-Pol. W 2013 roku rzeszowska grupa chce uzyskać przychody na poziomie nie mniejszym niż 2 mld zł, stając się tym samym wyraźnym wiceliderem rynku w tradycyjnym kanale dystrybucji. Dla osiągnięcia tego celu konieczne będą inwestycje w logistykę – docelowo Bać-Pol chce otworzyć trzy duże centra dystrybucyjne oraz kilkanaście mniejszych oddziałów (głównie z formule C&C). Część tego planu uda się zrealizować już w 2013 roku. Duży nacisk położony zostanie również na rozwój partnerskich sieci detalicznych – m.in. sieci SPAR, która skupia obecnie 123 sklepy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.