12.04.2020/16:02

Poczta Polska rozpoczęła sprzedaż maseczek ochronnych. W esklepie już ich brakuje

Już od czwartku wszyscy będziemy musieli zakrywać twarz w miejscach publicznych, dlatego musimy zaopatrzyć się w maski. Brakuje ich w większości aptek. Dlatego za ich sprzedaż zabrała się Poczta Polska.

5 sztuk kosztować ma 49,95. Jednak na stronie internetowej Poczty Polskiej, gdzie można je kupić produkt jest chwilowo niedostępny. Poczta informuje, że następna dostawa masek przewidziana jest w dniach 15-16 kwietnia.

Maseczka ochronna posiada zaszewki, które umożliwiają prawidłowe i szczelne dopasowanie się do twarzy. Wykonana ze specjalistycznej tkaniny typu MEDICO, dającej komfort użytkowania, jednocześnie tworząc izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Maseczka pełni funkcję ochronną, zapewnia ochronę przed wirusami.  Parametry tkaniny dają możliwość prania w wysokiej temperaturze – do 95 stopni Celsjusza – czytamy na stronie.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Nina6 14.04.2020

  A jak nazwać zakup samolotów F35 w ukryciu , bez przetargu i offsetu. To zakrawa na korupcję. Nie lepiej te 18 miliardów przeznaczyć na służbę zdrowia , podobnie jak 10 miliardów przeznaczone na kłamstwa w TVP opanowanej przez Pis.

 • Erwin 14.04.2020

  Marża 1000%. to skandal, spółka skarbu państwa pis

 • TM 14.04.2020

  Zdzierstwo, marże kosmos. Może Prezes UOKiK spojrzy jakie przebitki mają państwowe firmy.

 • BUGI 14.04.2020

  Kto dzisiaj zarabia na sprzedazy maseczek COVID19..???

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.