20.04.2020/11:27

Poczta Polska wprowadza do e-sklepu środki dezynfekujące do rąk i dodaje: tak, są dostępne!

W e-sklepie Poczty Polskiej pojawiły się żele i płyny do dezynfekcji. Wcześniej sprzedawane były także maseczki, które jednak rozeszły się błyskawicznie. W środę, 15 kwietnia partia maseczek wyprzedała się w 26 minut. Choć obecnie maseczek w sklepie nadal nie ma, można zaopatrzyć się w kilka rodzajów środków dezynfekujących.

Do kupienia są 1- i 4-litrowe płyny antybakteryjne oraz 2 rodzaje żelu antybakteryjnego – 100 ml w poręcznym opakowaniu, gdzie za 80 zł dostajemy 5 sztuk (czyli 500ml żelu) oraz 500-mililitrowy żel do mycia rąk z wyciągiem z aloesu oraz… złotymi drobinkami. To wersja dla osób, które mimo epidemii chcą się poczuć bardziej „glamour” i sanitarna forma odkażaczy nie do końca im odpowiada. Za taką formę żelu zapłacić trzeba 65,60 zł. Wszystkie zakupy wysyłane są bezpłatnie.

W sklepie zaopatrzyć można się m.in. w rękawiczki nitrylowe, jednak maseczki ochronne nadal są „chwilowo niedostępne”.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.