13.10.2016/12:55

Pod Kołbaskowem powstanie nowe centrum logistyczne Amazona?

Niedaleko Kołbaskowa powstaje największa hala magazynowa w woj. zachodniopomorskim. W branży mówi się, że dla Amazona – podaje „Gazeta Wyborcza”.

Hala o powierzchni 100 000 mkw. budowana jest pod Kołbaskowem, tuż przy węźle autostradowym. Formalnie inwestorem jest warszawska firma Commercial Point, specjalizująca się w budowie obiektów przemysłowych i komercyjnych. Wiele wskazuje na to, że Commercial Point buduje obiekt dla amerykańskiego koncernu Panattoni – pisze gazeta. W branży magazynowej mówi się, że w Kołbaskowie powstanie centrum dystrybucyjne Amazona, które obsługiwałoby rynek niemiecki. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • bamser 11.07.2017

    Tylko w jakim celu budować nowe centrum w sytuacji, kiedy JARTOM ma w okolicy dosłownie ogrom wolnych nieruchomości? Czemu firmy nie przejmują tego, co istnieje, skoro jest to realne do zrobienia? Średnio to wszystko ogarniam - pod względem kosztowym zdecydowanie lepiej wykorzystać to, co istnieje.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.