17.05.2019/10:37

Podatek handlowy jednym z najważniejszych tematów Kongresu Rynku FMCG 2019. Przyjdź koniecznie!

Niespodziewany wyrok Sądu UE w sprawie podatku od sprzedaży detalicznej - korzystny dla polskiego rządu - oznacza, że danina najprawdopodobniej wejdzie w życie 1 stycznia 2020 r. Będziemy o tym rozmawiać podczas organizowanego przez nasze wydawnictwo Kongresu Rynku FMCG 2019, organizowanego w dniach 28-29 maja w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Partnerem organizacyjnym tegorocznej edycji Kongresu jest Modern-Expo.

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W KONGRESIE RYNKU FMCG 2019

Temat podatku handlowego poruszymy w trakcie debaty "Handel pod presją legislacji, rynku pracy i konsumenta", jaka odbędzie się pierwszego dnia Kongresu na scenie głównej. W dyskusji wezmą udział: Renata Juszkiewicz, szefowa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji; Remigiusz Czernecki, wiceprezes i dyrektor handlowy GK Specjał; Jacek Owczarek, członek zarządu Grupy Eurocash; Łukasz Wojciechowski, partner w EY, Tomasz Kaczyński, partner w DZP oraz Karolina Karolczak, Partnership & Procurement Director w Sodexo Polska.

Kongres Rynku FMCG co roku gromadzi w jednym miejscu najważniejszych reprezentantów sieci handlowych, hurtowni, firm produkujących żywność, kosmetyki i chemię gospodarczą, dostawców usług, analityków rynkowych i ekspertów, naukowców, polityków, pracowników instytucji publicznych oraz innych decydentów. Goście Kongresu to m.in. prezesi, członkowie zarządu, dyrektorzy oraz kupcy, zarówno z firm o ugruntowanej już pozycji na rynku, jak i mniejszych przedsiębiorstw, których czas dopiero nadchodzi - zarówno z Polski, jak i z zagranicy. W tym roku spodziewamy się około 1200 Gości Kongresu.

KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ W KONGRESIE RYNKU FMCG 2019

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.