29.07.2016/10:55

Podatkiem handlowym zajmie się Trybunał Konstytucyjny?

Konfederacja Lewiatan zaapelowała w czwartek do prezydenta o to, by ten rozważył wystąpienie do Trybunału Konstytucyjnego z wnioskiem prewencyjnym o sprawdzenie zgodności ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej z konstytucją, bądź z wnioskiem do Sejmu o ponowne rozpatrzenie ustawy.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Ansatazy 01.08.2016

    To wstyd i hańba dla Polski to bezprawie i łamanie wolności do jakiego się posuwa bolszewicka partia mająca w swojej nazwie prawo i do tego sprawiedliwość. Nazwa tej partii to wyjątkowa hipokryzja i obłuda

  • ziąą 29.07.2016

    Trybunał Konstytucyjny się nim nie zajmie bo jest zablokowany przez Beatę Szydło, która nie publikuje wyroku od TK od 150 dni. Także tego.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.