17.09.2015/19:28

Podpisujemy umowę z agencją ochrony

Każdy większy sklep powinien być chroniony. Im bardziej szczegółowa umowa zawierana z firmą ochroniarską, tym więcej potem spokoju.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • barbi 08.05.2019

  A kto chroni firmy ochroniarskie? Proszę Pana :)
  W przypadku, gdy klient nie płaci lub płaci nieregularnie, po czasie? Dopiero po 90 dniach mozna wymagać i to na okreslonych zasadach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jak zaklady pracy chronionej wchodza na rynek ochrony, jak ludzie z zaświadczeniem od psychiatry i pozwoleniem na pracę jako ochrona dbają o nasze dobro, a nawet dobro Państwa Polskiego, np Urzedy Miasta warmia-mazury. Memling, skorpion z Ostródy, inne też bawią sie w zatrudnianie. Ostatnio Magnus poległ zamnknął się, ale otworzył jako Margo, przejął dotychczasowe obiekty i dalej działa. Nie płacił niepełnosprawnym przez pare miesięcy .
  My co zatrudniamy zdrowych ludzi nie mamy dopłat z pefronu, z nikąd. Tylko od nas się wymaga. Warto sie przyjrzeć lepiej. Pozdrawiamy

 • Czarny 13.08.2016

  pieprzysz panie wierzbiński !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.