23.08.2018/20:24

POHiD z nową siedzibą i nowym logotypem

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, zrzeszająca największe zagraniczne sieci handlowe obecne w Polsce, przeniosła swoją siedzibę z budynku mieszczącego się przy ul. Krzywickiego 34 w Warszawie do lokalu w ścisłym centrum stolicy, mieszczącego się w Al. Ujazdowskich 41.

POHiD po blisko 20 latach istnienia dokonał zmiany nie tylko swojej siedziby, lecz także odświeżył logotyp. - Uznaliśmy, że warto odświeżyć także nasz wizerunek i zmodyfikowaliśmy system identyfikacji wizualnej. Chcieliśmy, aby nowe logo podkreślało zmiany, które dokonują się w POHiD i nasze ambicje bycia organizacją dynamiczną, skuteczną, a jednocześnie pozytywną, otwartą na współpracę i nowoczesne rozwiązania - tłumaczy Renata Juszkiewicz, prezes POHiD-u.

Nowy logotyp organizacji zawiera biało-zielony napis POHiD - Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, umieszczony na tle niebieskiego koła. Odświeżony logotyp organizacji prezentujemy poniżej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.