08.07.2014/12:27

Pół tysiąca półek z dobrym winem

Nowy koncept wprowadzony przez Faktorię Win zmienia handel winem w Polsce.

W Poznaniu otwarto pięćsetną półkę Faktorii Win, Grupy Eurocash. Jubileuszowa półka stanęła w sklepie Lewiatan przy ul. Libelta 6. Faktoria Win rewolucjonizuje handel winem w Polsce. Została zaprojektowana z myślą o potrzebach konsumentów, którzy często gubią się przed źle zagospodarowanymi półkami z winem, a co więcej, najczęściej nie mają szansy zbliżyć się do proponowanego asortymentu. Faktoria Win to ekspozycja, która ułatwia życie klientom. Dzięki wyraźnemu podziałowi win na półce, na okazje: Na Prezent, Na Randkę, Do Posiłku, Do relaksu, Z Przyjaciółmi, konsument w szybki i łatwy sposób znajduje wino dla siebie.


Wśród dostępnych na półkach Faktorii butelek znaleźć można znane i cenione pozycje. Ponadto, na każdy miesiąc, sommelierzy Faktorii wybierają dwa promocyjne produkty, w wyjątkowo niskiej cenie. Oferta Faktorii została przygotowana z myślą o mniejszych, średnich i dużych sklepach. Właściciele mają do wyboru 3 rozmiary półki: z 34 winami, 62 lub 120 butelkami. Wszystkie zamówienia oraz późniejszą współpracę koordynuje rozbudowany zespół doradców handlowych, którzy znajdują się w każdym z 16 województw.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.