24.08.2018/15:36

Polka znowu weszła do Lidla

Wino Polka z krakowskiej winnicy Srebrna Góra wraca na półki sklepów Lidl. W tym sezonie sieć proponuje rocznik 2017, który powstał z wykorzystaniem innych niż przed rokiem szczepów. 

Leżąca u stóp klasztoru O.O. Kamedułów winnica Srebrna Góra jest jedną z największych winnic w Polsce. Wina powstają tu w zabytkowych pomieszczeniach gospodarczych, ale wytwarzane są w nowoczesnych tankach ze stali nierdzewnej, niektóre dojrzewają w kontakcie z drewnem akacjowym lub dębowym. – To dzieło dopracowane w każdym szczególe jest efektem nie tylko pracy i życiowej pasji, ale przede wszystkim prawdziwej miłości do wina – mówi Mikołaj Tyc, współwłaściciel Winnicy Srebrna Góra.

 

Klienci Lidla mają do wyboru trzy rodzaje wina ze Srebrnej Góry: Polkę białą, Polkę czerwoną i Polkę różową. W tym sezonie Lidl proponuje nowy rocznik 2017, który powstał z wykorzystaniem innych niż przed rokiem szczepów.

 

Klientów, którzy polubili to wino ucieszy fakt, że jest ono już dostępne we wszystkich sklepach sieci do wyczerpania zapasów. Dodatkowo jest objęte promocją: Kup 2 zapłać mniej. 29,99 zł za sztukę przy zakupie 2 sztuk, przy czym można miksować ze sobą białe, czerwone, różowe. Promocja obowiązuje do 31.10.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.