06.06.2017/15:51

Polomarket funduje prywatną opiekę medyczną pracownikom i członkom ich rodzin

Od 1 czerwca br. wszyscy pracownicy Grupy Polomarket zostali objęci programem prywatnej opieki medycznej pod hasłem „Polomarket – Wspólnie dbamy o zdrowie”. Świadczenie dla pracowników jest w całości finansowane przez pracodawcę zgodnie z przepisami prawa, zaś członkom rodziny oferowane jest za niewielką opłatą w tym samym zakresie.

– W Grupie Polomarket traktujemy pracowników jako nasz największy kapitał. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i podjęliśmy decyzję o wdrożeniu programu. Dbając o zdrowie naszych ludzi i ich rodzin, przyczyniamy się nie tylko do poprawy efektów ich pracy, ale również do podniesienia ogólnej jakości ich życia. Wdrożenie prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin to kolejny benefit w ramach Karty Pracownika, który oferujemy wszystkim osobom zatrudnionym w Grupie Polomarket – mówi Beata Zielińska, dyrektor personalny w Polomarkecie.

Program „Polomarket – Wspólnie dbamy o zdrowie” wystartował 1 czerwca br. i jest finansowany w całości przez pracodawcę zgodnie z przepisami prawa. W ramach pakietu pracownicy będą mieli dostęp do lekarzy wielu specjalizacji. Pakiet medyczny obejmuje też podstawowe zabiegi pielęgniarskie. Ponadto pracownicy uzyskają dostęp do diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, szczepień, testów alergicznych, zabiegów fizykoterapeutycznych i przeglądów stomatologicznych.

Polomarket pomyślał też o współmałżonkach, partnerach życiowych i dzieciach pracowników – za niewielką opłatą pracownicy mogą wykupić opiekę medyczną dla swoich najbliższych w tym samym zakresie.

– W zeszłym roku wszyscy nasi pracownicy otrzymali Kartę Pracownika, uprawniającą do zakupów w naszych sklepach z atrakcyjnymi zniżkami; również w zeszłym roku podnieśliśmy podstawowe wynagrodzenie pracowników zatrudnionych w naszych sklepach, a teraz obejmujemy wszystkie zatrudnione u nas osoby prywatną opieką medyczną. Chcemy być postrzegani jako pracodawca, który dba o swoich pracowników i ich rodziny – dodaje Beata Zielińska.

Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Dziś Polomarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • szmatex 07.06.2017

    @G7 A co to Ukrajna?

  • G7 06.06.2017

    Zadbają też o pracowników z Ukrajny

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.